fbpx

SILVI

Nadchádzajúce

  • 21 . júl 2024
  • Staré letisko Vajnory

AC / DC POWER UP TOUR EUROPE 2024

DETAIL

Predchádzajúce

Megakoncert HELENA VONDRÁČKOVÁ 70

Medzinárodne najúspešnejšia česká speváčka Helena Vondráčková predstaví v Bratislave svoju novú show, ktorá bude prierezom jej bohatou a úspešnou kariérou.

Detail

KAREL GOTT má koncert " POŠLI to DÁL" !

Samostatný veľkolepý koncert plný zaujímavých hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aký si zaslúži jeden z najväčších hlasov strednej Európy!

Detail

Galakoncert LUCIE BÍLÁ

20-násobná slávica s najsilnejším hlasom v našich končinách vystúpi v novembri na Slovensku so svojim špeciálne pripraveným VIANOČNÝM programom exkluzívne pre bratislavský koncert!

Detail

HABERA & TEAM 2019 TOUR

Paľo Habera a TEAM sa po rokoch opäť objavia na pódiách v Slovenskej aj Českej republike s turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR.

Detail

DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA - zrušený

Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu, Vyhlášku ÚVZ SR a náročnosť príprav sa podujatie DESMOD – VYROBENÝ PRE TEBA neuskutoční.

Detail

ERIC CLAPTON Summer European Tour Praha

Eric Clapton znovu presúva európske turné. Do Prahy príde v júni 2022

Detail

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Piatok

Piatok 10.júna Vám ponúkne fantastické koncerty slovenských a českých skupín HEĽENINE OČI, ČECHOMOR, KRYŠTOF, LUCIE a IMT SMILE!

Detail

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Sobota

Jednodňová vstupenka na sobotu 11.júna ti zaručí nielen skvelý plnohodnotný koncert DUA LIPA, ale aj koncerty skvelých ZARA LARSSON, LOST FREQUENCIES, ZOE WEES a RARE AMERICANS! A to ešte nie je všetko! Ďalšie mená na sobotu pribudnú už čoskoro.

Detail

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Nedeľa

Jednodňová vstupenka na nedeľu 12.júna ti zaručí koncert Red Hot Chili Peppers, Caluma Scotta, No Name, Inekafe, Horkýže Slíže, Rival Sons a to ešte nie je všetko!

Detail

LUCIE V OPEŘE TOUR - BRATISLAVA - PRESUNUTÉ

Skupina LUCIE so svojim turné LUCIE V OPEŘE TOUR zavíta nakoniec na Slovensko v marci 2023.

Detail

LOVESTREAM Festival 2023

LOVESTREAM Festival v roku 2023: Nový priestor, nový termín a headlineri IMAGINE DRAGONS! Návštevníkov čaká množstvo pridaných doplnkových aktivít, niekoľko stage-ov, kempové mestečko a mnohé ďalšie.

Detail