fbpx

SILVI

Štatút súťaže o 2 vstupenky na Lucie:

  1. Súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek s použitím svojho súkromného profilu. Jeden súťažiaci sa môže zapojiť súťaže jedenkrát.
  2. Súťaž bude prebiehať na Facebooku a bude vyžrebovaný jeden víťaz, ktorý správne odpovie na otázku. Víťaz emailom obdrží dve vstupenky na koncert Lucie, každú v hodnote 69€ (hodnota celej výhry je 138€)
  3. Zapojiť sa je možné počas stanoveného času CET a celého trvania súťaže, ktorá trvá od vyhlásenia počas dňa 23.1.2023 do 30.1.2023 00:00. Víťaz bude vyžrebovaný 1.2.2023
  4. Víťaz bude vyžrebovaný náhodne administrátormi SILVIPRODUCTION stránky a profilu, do žrebovania budú zapojení len tí účastníci, ktorí splnia všetky podmienky zapojenia sa do súťaže.
  5. Vyhradzujeme si právo akýkoľvek príspevok, ktorý je nevhodný, nemravný, vulgárny alebo proti pravidlám, zo súťaže vylúčiť.
  6. Víťaza budeme kontaktovať prostredníctvom správy na Facebooku. Výherca bude mať štyri kalendárne dni na prijatie ceny predtým, než zvolíme náhradného víťaza. Táto doba začína plynúť dňom odoslania správy výhercovi. Výhercu oznámime v príspevku na Facebooku.
  7. Spoločnosť Meta nie je nijako zodpovedná za obsah publikovaný v rámci

Pravidlá súťaže a ako sa zapojiť:

Si fanúšik skupiny Lucie? Tak nemôžeš chýbať na ich nezabudnuteľnej a veľkolepej show so symfonickým orchestrom: LUCIE V OPEŘE!

Zapoj sa do súťaže a vyhraj 2 lístky!

Ako? Stačí odpovedať súťažnú otázku – Kedy vznikla česká rocková skupina LUCIE? Napíš nám do komentára a nezabudni označiť človeka, ktorý v prípade výhry pôjde s tebou!

Zapojiť sa môžeš do konca týždňa, teda 29. januára do polnoci. Výhercu žrebujeme po ukončení súťaže, 1. februára.