fbpx

SILVI

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Nedeľa

  • 12 . jún 2022
  • Štadión Tehelné pole Viktora Tegelhoffa 4
  • 12:00

Jednodňová vstupenka na nedeľu 12.júna ti zaručí koncert Red Hot Chili Peppers, Caluma Scotta, No Name, Inekafe, Horkýže Slíže a Rival Sons!

Jedna z najväčších a najslávnejších kapiel na svete, ktorá patrí medzi najpredávanejších interpretov všetkých čias, zavíta po prvýkrát na Slovensko! Legenda RED HOT CHILI PEPPERS vystúpi v Bratislave 12.6.2022 v rámci LOVESTREAM FESTIVAL. Počas pandémie pracovali RHCP na novom albume Unlimited Love, ktorý vyšiel 1. apríla tohto roku. Slovensko tak bude medzi prvými krajinami na svete, ktoré započujú čerstvé novinky naživo.

V záverečný deň tohtoročného Lovestream festivalu vystúpi aj aktuálna hviezda britského popového svete Calum Scott. V súčasnosti má spevák už niekoľko platinových ocenení, miliardy kombinovaných streamov po celom svete a patrí k absolútnej špičke interpretov. V lete 2021 vydal ostatnú hitovku „Where Are You Now“, ktorú pripravil spoločne s belgickým umelcom Lost Frequencies, ktorý vystúpi na LOVESTREAM FESTIVALE o deň skôr. Skladba sa stala ďalším veľkým hitom na niekoľko mesiacov a len na YouTube má viac ako 42,5 milióna videní.

Zoznam rockových interpretov na festivale doplnili aj Rival Sons. Pre americkú rockovú kapelu to však nebude prvá návšteva na Slovensku. Naši rockoví fanúšikovia ich mali možnosť vidieť v roku 2016, kedy si k nám doslova odskočili z koncertného turné kapely Black Sabbath, ktorým robili predskokanov. Už vtedy bolo jasné, že zostava Jay Buchanan (spev), Scott Holiday (gitara), Dave Beste (basová gitara) a Michael Miley (bicie) robí výnimočnú hudobnú produkciu.

Posledný deň najväčšieho hudobného podujatia na Slovensku a koncertu roka pozná už aj slovenské kapely, ktoré na ňom vystúpia – InekafeHorkýže Slíže a No Name.

 

LINE-UP NEDEĽA 12. júna 2022

Interpreti vystúpia postupne v nasledujúcom poradí so začiatkom okolo 13:00 hod. a koncertom headlinera na záver festivalového dňa:

Inekafe

Horkýže Slíže

No Name

Rival Sons

Calum Scott

Red Hot Chili Peppers

 

AKTUÁLNE OPATRENIA – Hromadné podujatia BEZ obmedzení.

 

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Všetky potrebné informácie a novinky nájdete na oficiálnej webovej stránke LOVESTREAM festivalu.

 

Vzhľadom na rôznorodosť každého dňa, nie je možné kúpiť si festivalovú permanentku. Predaj vstupeniek je možný iba na jednotlivé dni festivalu exkluzívne na Predpredaj.sk a Ticketportal.sk. Jednodňová vstupenka platí celý deň a umožňuje vstup na všetky koncerty daného dňa festivalu.


Predaj vstupeniek bol ukončený.


Stiahni si svoju obľúbenú skladbu na:

PREHRAŤ VIDEO