fbpx

SILVI

AC / DC POWER UP TOUR EUROPE 2024

  • 21 . júl 2024
  • Staré letisko Vajnory
  • 07:00

AC / DC POWER UP TOUR

EUROPE 2024

NAJVÄČŠIA SVETOVÁ ROCK N ROLL KAPELA, KTORÁ TOTO LETO ZAHRÁ 21 KONCERTOV V 10 KRAJINÁCH

Naživo v Bratislave 21. júla na letisku Vajnory – Staré letisko!

LÍSTKY V PREDAJI OD 16 FEBRUÁRA, 10:00 h !
www.eventim.sk / www.ticketpotal.sk / www.oeticket.com

Sydney, Austrália, 12. február 2024. AC/DC, legendárna skupina, ktorá predáva niekoľko miliónov albumov, dnes nadchla milióny fanúšikov ohlásením „POWER UP“ European Tour.

Na turné ‚POWER UP‘, pomenovanom podľa ich posledného štúdiového albumu, ktorý sa dostal na 1. miesto v 21 krajinách, skupina odohrá toto leto 21 koncertov –  v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Anglicku, Slovensku, Belgicku, Francúzsku a Írsku.

„POWER UP“ bude prvým turné skupiny v Európe po ôsmich rokoch a uvidíte ich vystupovať na niektorých z najväčších štadiónov na celom kontinente.

AC/DC sa 21. júla zastaví aj v Bratislave (Vajnory – Staré letisko)!

Vstupenky na show budú dostupné od 16. februára 2024, 10:00 na www.eventim.sk / www.ticketpotal.sk / www.oeticket.com

AC/DC odohrali svoje prvé vystúpenie 31. decembra 1973 v nočnom klube Chequers v Sydney, Austrália. Sú jednou z najvplyvnejších rockových skupín v histórii s viac ako 200 miliónmi predaných albumov po celom svete. LP „Back In Black“ tejto skupiny je „najpredávanejším albumom akejkoľvek kapely všetkých čias“ a „tretí najpredávanejší album akéhokoľvek interpreta“ s celosvetovým predajom 50 miliónov a stále to pribúda. AC/DC boli uvedení do Rock and Roll Hall of Fame®️ v roku 2003 a do Siene slávy Music Victoria Awards v ich rodnej Austrálii. Kapela pokračuje vo vypredávaní štadiónov na viacerých kontinentoch, predáva milióny albumov ročne a generuje streamy v miliardách.

Na počesť ich 50-ročného kraľovania najväčšej rock and rollovej kapely na svete AC/DC – Angus Young na sólovej gitare, spevák Brian Johnson, rytmický gitarista Stevie Young, bubeník Matt Laug a nový bassgitarista, ktorý bude niesť pochodeň pre Cliffa Williamsa. Sú späť, aby si zahrali s množstvom oddaných fanúšikov, ktorí každým rokom pribúdajú.


Ďalšie informácie dostupné na:
www.acdc.com
www.facebook.com/acdc/
www.instagram.com/acdc/
www.twitter.com/acdc/

  • Deti mladšie ako 6 rokov nemajú povolený vstup na podujatie, ani s platným lístkom.
  • Deti vo veku 6 rokov a staršie môžu vstúpiť na podujatie len v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.
  • Písomná plná moc od rodiča alebo zákonného zástupcu je vyžadovaná pre deti vo veku 6 rokov a staršie, ktoré sú v sprievode dospelého iného ako rodič alebo zákonný zástupca.
  • Rodič alebo zákonný zástupca alebo dospelý, ktorý sprevádza dieťa, musí priniesť ochranu sluchu vhodnú pre vek dieťaťa.