fbpx

SILVI

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Sobota

  • 11 . jún 2022
  • Štadión Tehelné pole Viktora Tegelhoffa 4
  • 12:00

Jednodňová vstupenka na sobotu 11.júna ti zaručí nielen skvelý plnohodnotný koncert DUA LIPA, ale aj koncerty hviezd ako LOST FREQUENCIES, ZARA LARSSON, ZOE WEES a RARE AMERICANS!

A to ešte nie je všetko!

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 prinesie na druhý júnový víkend do Bratislavy tri samostatné hudobné dni a konkrétne v sobotu bude headlinerom nažiadanejšia, najsťahovanejšia a najhranejšia hviezda súčasnosti DUA LIPA!

Dua Lipa sa vďaka singlu New Rules stala najmladšiou sólo umelkyňou s dosiahnutou jednou miliardou vzhliadnutí na YouTube. Z britského dievčaťa s kosovskými koreňmi sa razom stala žiadaná megastar, o ktorú prejavili záujem najväčšie hviezdy hudobného priemyslu. V roku 2018 bola ako prvá umelkyňa päťkrát nominovaná na Brit Awards a odniesla si dve hlavné ceny pre Najlepšiu britskú speváčku a Britský objav roka. Nasledujúci rok získala Grammy pre Najlepšieho nováčika a pieseň Electricity v spolupráci so Silk City získala Grammy za Najlepšiu tanečnú nahrávku.

Aktuálny album Future Nostalgia prekonal len za prvý týždeň 294 miliónov streamov. V súčasnosti už prekročila 6 miliárd streamov za všetky svoje skladby. Dua Lipa drží rekord za najviac streamovaný album britskej umelkyne za jeden deň a je najpočúvanejšou anglickou speváčkou na Spotify. Od polovice apríla pokračuje Dua Lipa so svojou live tour v Európe a na LOVESTREAM FESTIVALE vystúpi so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov.

Energickú šou plnú prekvapení sľubuje návštevníkom LOVESTREAM FESTIVALu 28-ročný belgický DJ a producent Felix De Laet pod značkou LOST FREQUENCIES. Jeho aktuálny singel Where Are You Now, ktorý pripravil spoločne s Calumom Scottom (účinkuje na LOVESTREAM FESTIVALE v nedeľu 12. júna), je jednou z najhranejších skladieb súčasnosti.

Zara Maria Larsson už ako desaťročná zvíťazila vo švédskej verzii talentovej speváckej súťaže Got Talent. Medzičasom sme ju aj v našich končinách mohli zaregistrovať vďaka oficiálnej hymne EURO 2016 This One‘s For You či skladbe Symphony, ktorú naspievala spoločne s Clear Bandit. Jej doteraz najväčším hitom je Lush Life, ktorý vydala v roku 2015. Ten doteraz nazbieral pre Zaru rekordných viac ako 763 miliónov pozretí na Youtube a minulý rok v auguste dokonca 1 miliardu streamov na Spotify.

 

LINE-UP SOBOTA 11. júna 2022

Interpreti vystúpia postupne v nasledujúcom poradí so začiatkom okolo 13:00 hod. a koncertom headlinera na záver festivalového dňa:

Rare Americans

Zoe Wees

Zara Larsson

Lost Frequencies

Dua Lipa

 

AKTUÁLNE OPATRENIA – Hromadné podujatia BEZ obmedzení.

 

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Všetky potrebné informácie a novinky nájdete na oficiálnej webovej stránke LOVESTREAM festivalu.

 

Vzhľadom na rôznorodosť každého dňa, nie je možné kúpiť si festivalovú permanentku. Predaj vstupeniek je možný iba na jednotlivé dni festivalu exkluzívne na Predpredaj.sk a Ticketportal.sk.  Jednodňová vstupenka platí celý deň a umožňuje vstup na všetky koncerty daného dňa festivalu.


Predaj vstupeniek bol ukončený.


Stiahni si svoju obľúbenú skladbu na :

PREHRAŤ VIDEO