fbpx

SILVI

LOVESTREAM FESTIVAL Bratislava 2022 - Piatok

  • 10 . jún 2022
  • Štadión Tehelné pole Viktora Tegelhoffa 4
  • 12:00

Jednodňová vstupenka na piatok 10.júna

Kedysi nemožné sa tento rok stane realitou. Priamo na štadióne Tehelné pole LOVESTREAM festival ponúkne tri samostatné hudobné dni, kde sa budú plniť aj takého hudobné sny.

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Prvý deň nášho nového festivalu sme sa rozhodli venovať slovenskej a českej hudobnej scéne, a keďže ide o festival na našom najväčšom futbalovom štadióne, tak sme tomu prispôsobili aj samotný výber skupín.“ Prvý deň festivalu vám ponúkne osvedčené koncertné mená zaručujúce veľké množstvo hitov a tú najlepšiu koncertnú náladu.

LOVESTREAM festival odštartuje nabitým prvým dňom. Na jednom pódiu sa vystriedajú KRYŠTOF, LUCIE aj IMT SMILE. Ďalej sa predstaví česko-moravská skupina, ČECHOMOR, ktorá originálnym spôsobom spracováva ľudové piesne. Domácu scénu bude reprezentovať stále populárnejšia, ale aj koncertne vysoko etablovaná skupina HEĽENINE OČI s ich energickou metal-ska-reggae-folk-rockovou šou.

Veľké štadiónové koncerty obľubuje aj ostravská skupina KRYŠTOF. Tá len prednedávnom predstavila svoj ôsmy štúdiový album Halywůd plný poetiky a strhujúcich refrénov, ktoré určite nebudú chýbať aj na LOVESTREAM festivale.

Piatkový nabitý program bude pokračovať jednou z najpopulárnejších českých skupín, LUCIE, ktorá vznikla v roku 1985, a ktorú dnes tvoria Robert Kodym, P.B.Ch., Michal Dvořák a David Koller. O veľkolepé koncertné finále prvého dňa nového festivalu sa postará domáca skupina IMT SMILE, ktorá práve v roku 2022 oslavuje svoje okrúhle 30. narodeniny.

Ivan Tásler: „Ja sa veľmi teším, že to budeme môcť osláviť spolu s našimi fanúšikmi takto vo veľkom na Lovestream festivale. Náš program bude zložený z tých najväčších hitov, ktoré táto kapela za 30 rokov priniesla.“

 

LINE-UP PIATOK 10. júna 2022

Interpreti vystúpia postupne v nasledujúcom poradí so začiatkom okolo 13:00 hod. a koncertom headlinera na záver festivalového dňa:

Čechomor

Heľenine oči

Kryštof

Lucie

IMT Smile

 

AKTUÁLNE OPATRENIA – Hromadné podujatia BEZ obmedzení.

 

LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Všetky potrebné informácie a novinky nájdete na oficiálnej webovej stránke LOVESTREAM festivalu.

 

Vzhľadom na rôznorodosť každého dňa, nie je možné kúpiť si festivalovú permanentku. Predaj vstupeniek je možný iba na jednotlivé dni festivalu exkluzívne na Predpredaj.sk a Ticketportal.sk. Jednodňová vstupenka platí celý deň a umožňuje vstup na všetky koncerty daného dňa festivalu.

 


Predaj vstupeniek bol ukončený.


Stiahni si svoju obľúbenú skladbu na:

PREHRAŤ VIDEO