fbpx

SILVI

LUCIE V OPEŘE TOUR - BRATISLAVA

  • 20 . október 2022
  • Zimný štadión Ondreja Nepelu
  • 20:00

Skupina LUCIE prekladá turné so symfonickým orchestrom na budúci rok!

Skupina LUCIE kvôli pretrvávajúcej koronavírusovej kríze a obmedzeniam pre kultúrne akcie vo vnútorných priestoroch presúva svoje jesenné halové LUCIE V OPEŘE TOUR v Čechách a na Slovensku na rok 2022.

David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák k odloženiu turné so symfonickým orchestrom: „K turné LUCIE V OPEŘE sme od začiatku pristupovali ako k výnimočnému projektu, ktorý mal našim fanúšikom ponúknuť nezabudnuteľný zážitok. Nielen po hudobnej, ale aj vizuálnej stránke, pre ktorú sme viac ako rok pracovali len na samotnej scéne. Bohužiaľ však v tejto chvíli stále nie je jasné, za akých podmienok bude možné na jeseň v halách koncertovať a preto sme sa rozhodli turné odložiť na dobu, kedy bude možné arény zaplniť na 100% a bez obáv si každý jeden večer spoločne užiť tak, ako si predstavujeme…“

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti na nový termín, ktorý je na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave naplánovaný na 20.10.2022.

————————————————————————————————————————————

Výnimočný koncert LUCIE V OPEŘE exkluzívne aj na Slovensku!

Na jeseň 2021 čaká na fanúšikov skupiny Lucie vytúžený vrchol hudobnej sezóny. Česká rocková kapela Lucie vyráža na halové turné so štartom v mestách Ostrava, Brno, Pardubice, Praha a s jedinou zastávkou na Slovensku!

Legendárna česká kapela Lucie predstaví publiku nový program aj exkluzívne hudobné aranžmány, po viac ako 20-tich rokoch v sprievode symfonického orchestra! Spevácky zbor a organicky efektná dynamická scéna – aj taká bude koncertná šou LUCIE V OPEŘE TOUR v Bratislave, ktorá sa uskutoční 30. septembra 2021 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Líder kapely David Koller aj ďalší členovia zostavy Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák jednotne tvrdia: „Uplynulé obdobie bolo pre všetkých veľmi náročné. Rok 2020 nám, okrem iného, ukázal, že bez kultúry to jednoducho nejde. Akoby nám chýbal kus našej duše, možnosť sebavyjadrenia, sloboda, a to nielen tá umelecká, ktorú by sme si mali bezpodmienečne chrániť. O to viac sa tešíme, že v roku 2021 sa znova vrátime na pódium a so svojimi fanúšikmi opäť zažijeme tú ohromnú energiu, ktorá vzniká pri živom vystúpení. Je to zážitok, ktorý sa nedá ničím nahradiť…“

Členovia skupiny Lucie sa zhodujú, že jednou z najväčších a najnáročnejších inovácií bola príprava samotnej organicky dynamickej scény, ktorá využíva najnovšie technológie z oblasti zvuku a vizuálnych efektov a zároveň osvedčené divadelné princípy: „Na scéne, ktorú chceme fanúšikom predstaviť, sme pracovali takmer 1 rok. Bola to náročná, ale krásna práca a my veríme, že výsledok bude stáť za to. Pre nás je to špeciálny projekt, preto chceme, aby aj naši fanúšikovia z neho mali výnimočný zážitok,” zdôrazňujú členovia skupiny Lucie.

Tohtoročné LUCIE V OPEŘE TOUR bude doslova prelomové aj po hudobnej stránke – česká kapela sa spojila s dirigentom Kryštofom Markom, držiteľom prestížneho ocenenia Český lev za hudbu k filmu Masaryk, ktorý vytvoril nové symfonické aranžmány pre celý program chystanej veľkolepej šou. V kombinácii kompletného obsadenia kapely, Filharmonie Hradec Králové a speváckeho zboru čaká na fanúšikov takmer dvojhodinový prierez celou tvorbou skupiny Lucie, tak ho predtým nezažili.

Už 30. septembra 2021 o 20.00 hod. na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave!

Pozn.: Napriek aktuálnej pandemickej situácii je nákup vstupeniek bezpečný. V prípade presunutia koncertu bude možné vstupenky vrátiť, resp. vstupenky zostanú v platnosti podľa platných zákonných nárokov.

Stiahni si svoju obľúbenú skladbu na: