fbpx

SILVI

Na úvod…

Milí naši priaznivci a klienti, vitajte na našej vynovenej webstránke. Nakoľko sa stále snažíme zlepšovať a nezaháľame, prerobili sme pre Vás stránku, aby slúžila k Vášmu maximálnemu pohodliu a aby ste mohli naplno využívať jej praktické výhody a mali všetky potrebné informácie o podujatiach organizovaných našou agentúrou.

Nový stupeň pohodlia

Jednotlivé podstránky našich podujatí Vám prinášajú nie len popis, ale i mnoho praktických funkcií.

Od teraz môžete využívať napríklad náš kalendár prepojený s Google i Apple, v ktorom si môžete jednotlivé podujatia, ktoré sa Vám páčia zaznačiť, aby ste ich zbytočne nemuseli držať v hlave. 🙂

Ďalšou skvelou novinkou je možnosť prehrať si skladby interpretov, o ktorých koncert máte záujem, priamo z podstránok našich akcií, cez Spotify, Apple Music či Google Play.  Na podstránke jednotlivých podujatí tiež nájdete možnosť kúpiť si vstupenky na dané podujatie, keďže sa jediným klikom dostanete na stránky predajných portálov.

Naše nadšenie. Vaše zážitky.

Náš pätnásťčlenný tím vykonáva svoju prácu zodpovedne a s radosťou už od roku 2010 a aj preto máme za sebou veľké množstvo skutočne skvelých a kvalitných podujatí. My sa hrnieme do našich akcií s nadšením a vy si odnášate zážitky na celý život. Aspoň dúfame. 🙂

Ešte teraz máme v čerstvej pamäti udalosť z minulého roka – celoslovenské turné Habera & Team tour, ktoré sa konalo na štadiónoch a amfiteátroch po celom Slovensku a malo skutočne obrovský úspech, o čom svedčali i plne vypredané amfiteátre a neskutočné vela vašich pochvalných komentárov. Ďakujeme. 🙂

Show bola nepochybne obohatená aj o milé gestá Paľa Haberu, ktorý na každom koncerte vstúpil do davu medzi ľudí, náhodne si vybral človeka, prisadol si k nemu a potom mu zaspieval. Na bratislavskom štadióne dokonca urobil toto pekné gesto pre svoju maminu.

Po tom, čo skupina Team vypredala i posledný bratislavský koncert veľmi rýchlo, bol pridaný i druhý koncert. O tom, že sa toto rozhodnutie vyplatilo, nasvedčoval i opäť zaplnený štadión Ondeja Nepelu.

Od minulého roku (2019) sme tiež začali pôsobiť v Česku, ako SILVI PRODUCTION CZ. Vyskúšali sme si koncerty v O2 aréne, napr. pre Karla Gotta či Lucku Bílú a podarilo sa nám získať jedného z najväčších gitaristov na svete- Erica Claptona.

Obstáli sme i vo veľkých výzvach

V roku 2018 sme zrealizovali prvú hologramovú šou, a to na koncerte Lucky Bílej, kde ju dokonca doprevádzala jej 3D podobizeň.

Koncert mal špeciálneho vianočného ducha s jedinečným grafickým spracovaním celej scény, ktoré bola vytvorená špeciálne pre jednotlivé piesne. Hosťujúce osobnosti boli Jan Toužimský zo skupiny Arakain a celý koncert bol sprevádzaný kapelou Petra Maláska.

Špeciálnym zážitkom tohto večera bol symfonický orchester. Keďže koncert zanechal skutočne hlboké dojmy a zožal veľký úspech, diváci si ho mohli zopakovať a pozrieť na televíznych obrazovkách TV Markíza a TV Doma počas Štedrého večera, o rok neskôr sa opakoval i pre české publikum v pražskej O2 aréne, kde ho natočila TV Prima a českí diváci si ho opäť mohli pozrieť na TV Prima na Štedrý večer.

Boli sme tiež prítomní pri skutočne výnimočnej udalosti, a to sedemdesiatke československej divy Heleny Vondráčkovej.

Konala sa v Bratislave v sprievode známych osobností, ako Vašo Patejdl, Sisa Sklovská, Karel Gott či Milan Lasica. Pani Vondráčková dokonale zosobnila citát, že vek je len číslo, keď si zastepovala so známym stepperom Tomášom Slavíčkom.

To, že Helena veľká profesionálka potvrdila i naša bezproblémová priateľská spolupráca a jej doslova heroický výkon počas celého večera. Koncert zvládla bravúrne a reakcie divákov nás presvedšili že jej hity nestarnú, rovnako ako ona. Ďakujeme Helenka!

O celom veľkolepom koncerte si podrobne prečítate tu.

V neposlednom rade určite nemôžeme vynechať ani našu spoluprácu s legendárnym Karlom Gottom, pre ktorého bol špeciálne pripravený koncert s prvotriednym pódiovým spracovaním, ktoré náležito prislúcha umelcovi jeho formátu.

Koncert bol sprevádzaný významnými hosťujúcimi osobnosťami ako napríklad Marika Gombitová, Jožo Ráž, Paľo Habera, dcéry Karla Gotta Charlotte a Ella Gottové.

Pre Karla sme tiež nechali špeciálne v našej réžií vytvoriť erb, ktorý ho sprevádzal na LED obrazovkách počas koncertu. Erb bol tiež pretransformovaný do fyzickej podoby  – bronzovej sochy, ako dielo od známej sochárky Jany Brisudovej.

Prečítajte si viac tu.

Jednou z našich obľúbených spomienok je tiež organizácia muzikálov Dracula či Kleopatra, ktoré boli v spolupráci s Ondrejom Lichtenbergom. Muzikáli boli okrem Bratislavy či Košíc robené i trochu netradične- s jedinečnou nočnou atmosférou v pezinskom kameňolome pod holým nebom. Môžete si o nich prečítať aj tu.

Ďakujeme

Všetky tieto spomienky, na ktoré radi spomíname, sú tiež zrkadlom nášho úsilia vznikli len vďaka vám, milí klienti a priaznivci Silvi Production.

Ak si chcete pozrieť viac z našich akcií, môžete tak urobiť tu.

Veríme, že sa vám páči ako doteraz vynaložené úsilie na organizáciu našich podujatí, tak i nové zmeny, ktoré sme pre vás pripravili, aby sme si zachovali vašu priazeň.

Fungujeme už 10 rokov, a počas nich bola pre nás vaša spokojnosť vždy na prvom mieste, pretože práve to je to, čo nás vedie k neustálemu napredovaniu.

Ďakujeme. ❤️ Silvi Production